logo
6 Mart 2016, 4:45 3089 1
sezondizi

sezondizi

Yönetici

Süpergirl & Flash Ortak Bölüm

Supergirl x The Flash Crossover’ adıyla duyurulan yeni bölgede iki kahramanın dayanışması söz hususu olacak. İki endeksin de hayranları doğrulusunda merakla beklenilen ortak seksiyon fragmhemen heyecan dolu sahneler bulunmakta.

Supergirl ve The Flash Ortak Bölümde Buluşuyor

CBS kanalı doğrulusunda Supergirl’ün 28 Mart’ta ekranlara istikbal olan “Worlds Finest” isimli alhemen yayınlanacak olan ortak seksiyonün yeni fragmanı izleyenleri heyecanlandıracak gibi gözüküyor.

The CW ve CBS işbirliğinde gerçekleşecek olan ortak seksiyon önümüzdeki hafta ekranlara istikbal. Paralel evrende yolculuk yapan Barry Allen’ın yolunun hata neticesi Kara Danvers’ın kentine düşmesiyle birlikte en süratli iki süper kahraman LiveWire ve Silver Banshee’ye karşı güçlerini birleştiriyor.

“Worlds Finest” ortak kısmının oyuncu kadrosunda Grant Gustin’in yanı sıra Jamie Kaler, Samantha Harris, Zarek King, Sarah Robson, Harriet Sansom Harris ve Dawn Greenidge de bulunmakta.

Supergirl ve The Flash Ortak Bölüm Özeti

Aniden karşısında görünen ışık süratinda bir süper kahramanla müttefik olmaya karar veren Kara, paralel evrenden gelen The Flash’ın yardımını alarak, Siobhan Smythe/Silver Banshee ve Livewire’ı alt etmek amacıyla mücadele eder. Kara bu yardım karşılığında The Flash’ın evine dönmesine yardımcı olacaktır. Supergirl x The Flash Crossover ortak kısmının fragmanlarını izleyebilirsiniz:

The Flash Genel Konusu

2014 yılında yayın yaşamına başlayan The Flash süratlica birçok hayran kazanıp yayın yaşamına emin ismimlarla devam etmeye başladı.
Barry Allen, Central City polis merkezinde faillerin bıraktıkları izleri toplayan bir bilim adamıdır. Geçmişte büyük bir trajedi yaşam sürdüren Barry Allen, S.T.A.R Laboratuvarları’nda çalıştığı sırada bir hata sebebiyle gerçekleşen patlama hava halini değiştirir ve Barry Allen’a şimşek çarpar.

Şimşek çarpması Barry Allen’da aşırı süratli hücre yenilenmesine namacıyla olur ve kırılan kolu bu türce 3 saat içersinde iyileşir. Fakat bu çarpma neticesinde aşırı bir sürate ulaşan Barry Allen bu kuvvetinü insanlar amacıyla kullanmaya başlar.

The Flash Oyuncuları

Grant Gustin – Barry Allen / The Flash

Candice Patton – Iris West

Danielle Panabaker – Caitlin Snow

Teddy Sears – Jay Garrick

Carlos Valdes – Cisco Ramon

Tom Cavanagh – Harisson wells

Jesse L. Martin – Detective Joe West

Super Girl Genel Konusu

Superman’in kuzeni olan Supergirl Krypton gezegeninde gerçekleşen felaketin sonrasında Dünya’ya kaçar ve normal bir insan gibi yaşamını sürdürür. Fakat 24 yaşına geldiği zaman becerilerini kabul eden Kara, bir süper kahraanlam dönüşür ve insanlara yardıma başlar.

The Flash , The Flash ortak seksiyon , The Flash fragman , The Flash yeni seksiyon , The Flash ve supergirl , Supergirl , Supergirl ortak seksiyon , Supergirl yeni seksiyon , Supergirl ve the flash , DC Comics , Supergirl, The Flash Crossover , supergirl Worlds Finest , Supergirl ve The Flash fragman izle , Supergirl ve The Flash ortak seksiyon fragmanı , The Flash dizisi.

Süpergirl & Flash Ortak Bölüm
2 defa oylandı.

07 Tem Cum - 2017 # 126

Clydemer

Ziyaretçi

Süpergirl & Flash Ortak Bölüm

Süper Girl İzle dizisini eklediğiniz için çok teşekkür ederim. Siteniz çok güzel.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız