logo
İzleme Seçenekleri

Doctor Who 1. sezon 1. bölüm, tüm dönemlerin en uzun sürmüş dizilerinden biri olan Doctor Who 1. sezon tüm bölümler ile sizlerle.

İngiliz dizilerini takip edenler için Doctor Who birebir bir dizidir. BBC yapımı bu film Bilim kurgu yabancı dizi olarak karşımıza geliyor. Doctor Who izle, Doctor Who bütün sezonlar, Doctor Who  sezon dizi niteliği ile bütün sezon ve bütün bölümleri hd kalitede izleyebilirsiniz. Dizinin tasarılarına göz attığımda oldukça tesirli bulunduğunu görebiliyorum. Pazar ortamında bulunan bilim kurgu yabancı dizilerine fark atmış halde diyebilirim. Çünkü diziyi izlerken tam anlamıyla başka bölümün nasıl olacağını tam anlamıyla kestiremiyorsunuz. Bu hal natural olarak yabancı dizi izleyen bireylerin en fazla hoşuna giden hallerinden birisi diyebilirim.

Yabancı dizi Doctor Who’nun içeriğine baktığımda Doktor olarak tanınan bir bireyin vakit yolculuğunu başlatmasını içeriyor. Üstelik İnsansı suni dışı yaratık olarak tanınan Zaman Lordu’nun bütün serüvenlerini ele alan çarpıcı bir yabancı dizi olarak karşımıza geliyor. Yabancı dizimiz de baş karakterimiz olarak Doktorumuz bulunmakta. Doktorumuz 1950 senelerinden kalma ve resmen polisiye kulübesi olarak görünen TARDİS isminde ki uzay gemisi ile tanışıyor. Uzay gemisi ile hiç süre kaybetmeden ilk iş olarak evreni araştırıyor. Hem de şunları gerçekleştirirken de Doktora dostları da eşlik eder. Doktor ve yol dostları hem uzay hatta vakit keşfine çıkmaya başlar. Karşılarına çıkacak bütün problemleri bir bir çözen Doktor ve yol dostları, birçok yaratıklarla yüzleşmek mecburiyetinde bile kalır. Aynı sürete tarihe oluşturulan bütün mücadelelere de ilk iş olarak engel olacaktır.

Doctor Who ~ 1. sezon 1. bölüm
2 defa oylandı.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

Doctor Who

2.Sezon

1.Bölüm

Çılgın