logo
İzleme Seçenekleri

Colony – 2. Sezon 8. Bölüm, Colony – 2. Sezon 8. Bölüm izle, Colony – 2. Sezon 8. Bölüm tüm sezonlar, Colony – 2. Sezon 8. Bölüm sezondizi. Her sezonuna 10 bölüm ile merhaba diyecek olan endeksin ilk sezonu herkesin bildiği üzere Aralık ayında yayınlandı. Kış aylarının başında start veren dizi istikbal sezonlarda da kış aylarında içimizi ısıtacak türden olacak gibi gözükmekte. Şuan amacıyla çekimlerine başlanılmadığı tanınan endeksin 2. Sezonunun hususu da 1. Sezonun devamı kalitenin de olacak. Oyuncu kadrosundaki dev dizi oyuncuları ile üstüne çekmeyi kafayaran Colony Dizisinde biliğiniz üzere Josh Holloway ve Sarah Wayne Callies yer alıyordu. The Walking Dead ve Lost dizilerinden tanıdığımız iki oyuncu da bildiğiniz üzere dayanıklı oyunculukları ile bu dizilerde kendi ünlerine kavuşmayı kafa yarmıştı.
Bazı kesimler doğrulusunda gerektiğince sevilen dizi birtakımları doğrulusunda da vakit kayıbı olarak nitelendirilmekte. Bütün kitleye oynamayı amaçlayan fakat bu amacınde kafayarılı olamayan dizi bakalım 2. Sezonu ile bu amacına ulaşabilecek midir?
Esas koordinatuza geri dönecek olursak Colony 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? sorusunun yanıtı amacıyla henüz erken diyebiliriz fakat endeksin 10 seksiyon devam etmesi ve süratli bitmesi yıl sonucunda yeni sezon gelebilir mi sorusunu getirmekte. Eğer öyle olursa dizi Aralık ayının ilk haftalarında 2. Sezon amacıyla yine start verecektir.

Colony – 2. Sezon 8. Bölüm
5 defa oylandı.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

Colony

2.Sezon

1.Bölüm